Mahoutsukai no Yoru İçin Anime Filmi Duyuruldu
Film, ufotable tarafından yapılacak.

 Kinoko Nasu tarafından yazılan ve Type-Moon tarafından geliştirilen, 2012 yılı çıkışlı Mahoutsukai no Yoru (Witch on the Holy Night) görsel romanı için bir anime uyarlaması duyuruldu. Film formatında olacak uyarlamanın yapımını ufotable üstlenecek.

1980'lerin sonlarında, Showa döneminin sonlarına doğru, Misaki kasabasında eski bir malikanenin bir cadının evi olduğu dedikodusu ortaya çıkmaya başlar. Aoko Aozaki, malikaneye taşındıktan sonra genç büyücü Alice Kuonji'den büyücülük eğitimi almaya başlar. Aozaki ailesi, Misaki kasabasının kurulu olduğu arazinin koruyuculuğunu yapmaktadır ve bu ailenin başına geçecek bir sonraki kişi, Aoko, burayı korumakla görevlendirilir.

Gizemli davetsiz misafirler Misaki kasabasının sınırlandırılmış alanındaki huzuru bozmaya başlar. Bu konuyu araştırmaya koyulan Alice ve Aoko, iş üstündeyken bir kukla tarafından saldırıya uğrar ve büyü kullanmak zorunda kalır. Ancak, bu yaşananlar bir sivil tarafından görülmüştür ve büyücüler, sivillerin büyünün varlığından haberdar olmaması konusunda yükümlüdür.

Beklenmedik bir şekilde, Soujuurou Shizuki adında genç bir çocuğun yolu Alice ile Aoko'nun yaşadığı konağa düşer.

Oğlan normal bir hayat yaşadı...

Kadın gurur ve özgüven ile yaşadı...

Kız ise sanki uyurmuşçasına gizli bir şekilde yaşadı...

Kaynak

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Yorumlar

https://www.animeler.net/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Write the first comment for this!

Disqus Yorumları