Laid-Back Camp TV Animesine 3.sezon geliyor
Laid-Back Camp filminin gösteriminde duyuruldu.

Eiga Yurukyan△ (Laid-Back Camp Movie) anime filminin ekip üyeleri , Cumartesi günü yapılan bir gösterimde Afro'nun orijinal Yurucamp (Yurukyan△, Laid-Back Camp Δ) mangasının animesine 3.sezon geleceğini duyurdu. Afro haberi kutlamak için bir illüstrasyon çizdi:

Manganın konusu:

Rin, Fuji Dağının eşsiz göl manzarasına sahip yerinde tek başına kamp yapmaya gitmeyi sever. Nadeshiko, Fuji Dağını görebileceği bisiklet turlarına çıkmaktan hoşlanır. Tanıştıktan sonra, Rin ve Nadeshiko birlikte kamp gezileri yapmaya, ramen yemeye ve manzaranın tadını çıkarmaya başlarlar.

 

Afro, mangayı 2015 yılında Houbunsha'nın Manga Time Kirara Forward dergisinde yayınlamaya başladı ve 2019'da Houbunsha'nın Comic Fuz manga web sitesine taşıdı. Houbunsha, manganın 14.cildini 10 Kasım'da yayınlayacak. Yen Press, mangayı Mart 2018'de İngilizce olarak yayınlamaya başladı ve 27 Eylül'de 12.cildi yayınladı. Manga, 3 Şubat'a kadar Japonya'da ara verdi.

Anime ise Ocak 2018'de yayınlandı ve Crunchyroll, 12 bölümlük serinin başladığı sırada yayınladı. Crunchyroll ayrıca ilk sezonun İngilizce dublajını da yayınladı.  Animenin ikinci sezonu Ocak 2021'de gösterime girdi.


Ocak 2019’da manganın live-action dizisi yayınlanmıştı.

Anime serisinin birkaç video oyunu çıktı ve bu yıl iOS ve Android cihazlarda oynanabilen ilk mobil oyunu çıkacak.

 

19 yaşında hititoloji öğrencisi ama ne yaptığı ya da ne okuduğu hakkında hiçbir fikri yok. Yalan dünya ve kedilere bayılır. I'm fine diyip fine olmayan bir infp. Soru sormak isterseniz kapısı her zaman açıktır <3

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Yorumlar

https://www.animeler.net/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Write the first comment for this!

Disqus Yorumları