Kyohei Ishiguro'nun Yönettiği Netflix Animesi "Bright: Samurai Soul" 12 Ekim'de Prömiyerini Yapacak
Netflix, yeni animesi "Bright: Samurai Soul" için etkileyici bir trailer yayınladı.

Netflix, Will Smith'in baş rolünde olduğu 2017 tarihli bilim kurgu filminin spin-off'u Bright: Samurai Soul animesinin, 12 Ekim 2021'de tüm dünyada yayınlanacağını duyurdu. Anime, Edo döneminin sonuyla Meiji dönemine kadarki zaman diliminde, Japonya'da geçiyor. Bir ronin olan Izou ile kiralık katil bir ork olan Raiden, ortak düşmanlarına karşı Sonya ismindeki bir elf kızı korumak için kendilerini acımasız bir mücadeleye atarlar. 

Animenin Japonca dublajında Izou'yu, 21 yaşındaki kyogen aktör Yuki Nomura seslendiriyor. Bu, kendisinin ilk seslendirme çalışması. Daisuke Hirakawa (Noriaki Kakyoin - JoJo's Bizarre Adventure: Stardust Crusader) Raiden'a ve Shion Wakayama (Yume Minami - SSSS.DYNAZENON) Sonya'ya ses veriyor. İngilizce dublajda ise Simu Liu, Fred Mancuso ve Yuzu Harada; Izou, Raiden ve Sonya olarak karşımıza çıkacak.

Your Lie in April (2014-2015), Children of the Whales (2017) ve son olarak Words Bubble Up Like Soda Pop (2020) gibi beğenilen animelere imza atan Kyohei Ishiguro, yönetmen koltuğunda oturuyor. Senaryoyu kaleme alan ise Michiko Yokote (SHIROBAKO). Daha önce Attack on Titan: The Final Season and ZOMBE LAND SAGA REVENGE için CG görselleri yaratan Hokkaido merkezli 3DCG şirketi ARECT, animenin yapımında görev alıyor.

Kaynak: Crunchyroll

Japonca Trailer

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları