GKIDS, 4K Restorasyonlu Nadia-The Secret of Blue Water TV Animesini Yayınlayacak
Şirket, Evangelion'u yöneten Hideaki Anno'nun amatör video serisini yayınladı.

GKIDS, Gainax'ın bilim kurgu macera animesi Nadia - The Secret of Blue Water'ın Kuzey Amerika haklarını satın aldığını ve seriye yeni bir 4K restorasyona dayanan ev videosunda yayınlayacağını duyurdu.

 

GKIDS hikayeyi şöyle özetliyor:

Yıl 1889 ve dünyanın dört bir yanından insanlar okyanuslarda gizlenen tehlike söylentilerine rağmen Exposition Universelle'deki bilimsel başarıları görmek için Paris'e akın ediyorlar. Genç mucit Jean, fuara katılırken, Blue Water adında çok aranan bir kristale sahip olan gizemli bir kız  Nadia ile tanışır.Kötü güçler tarafından takip edilen ikili, tutsak edilmekten kaçarken kristalin sırrını keşfetmek için denizde ve gökyüzünde yolculuk yaparlar.

 

Yönetmen: Hideaki Anno (Neon Genesis Evangelion, Kareshi Kanojo no Jijou)

Karakter Tasarımcısı: Yoshiyuki Sadamoto (Royal Space Force - The Wings of Honneamise, Summer Wars)

Ses Yönetmeni: Katsunori Shimizu (Tegamibachi, Fushigi Yuugi)

Müzik Bestecisi: Shiro Sagisu (Abenobashi Mahou Shoutengai)

 

Sentai Filmworks daha önce animeyi Blu-ray Disc ve DVD'de yayınlamıştı. Anime daha önce Streamline Pictures tarafından video kasette ve ADV Films tarafından video kasette ve DVD'de yayınlandı.

 

18 yaşında hititoloji öğrencisi ne yaptığı ya da ne okuduğu hakkında hiçbir fikri yok. Yalan dünya, kaguya sama love is war ve kedilere bayılır. I'm fine diyip fine olmayan bir infp. Soru sormak isterseniz kapısı her zaman açıktır <3

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Yorumlar

https://www.animeler.net/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Write the first comment for this!

Disqus Yorumları