Girlfriend, Girlfriend Animesinin 2.Sezonu Geliyor
Hiroyuki bu hafta boyunca geri sayım görüntüleri yayınladı

Hiroyuki'nin Girlfriend, Girlfriend (Kanojo mo Kanojo) mangasının animesinin resmi web sitesi Cuma günü yaptığı açıklamada, ikinci sezonun yapımına yeşil ışık yakıldığını duyurdu. Hiroyuki, Twitter'da teaser görüntüleri yayınlayarak pazartesiden cumaya kadar her gün geri sayıyordu ve bu görüntü ile sonuçlandı:

Animede Naoya Mukai rolünde Junya Enoki, Saki Saki rolünde Ayane Sakura, Nagisa Minase rolünde Azumi Waki, Rika Hoshizaki rolünde Ayana Taketatsu ve Shino Kiryū rolünde Rie Takahashi yer alıyor.

 

Kodansha Comics, 6 Nisan'dan itibaren mangayı dijital olarak yayınlamaya başlamıştı ve mangayı şöyle anlatıyor:

Naoya yeni bir kız arkadaş edinir, muhteşem Saki-chan ve aralarındaki farklı elektrik onları buz ve ateş gibi sık sık karşı karşıya getirse de, birbirlerine tamamen, kontrol edilemez bir şekilde aşıklardır. Asla aldatmamaya yemin eder... ta ki aniden bir itiraf alana kadar! Nagisa sevimli, tatlı ve ona öğle yemeği hazırladı! Aldatamayacağını biliyor ama böyle tatlı bir kızın kaçmasına izin veremez... bu yüzden en mantıklı(?) şeyi yapar: Saki'den ikisiyle de çıkmak için izin ister! Güven! Kibir! Nefret! Sonuç ne olursa olsun, Naoya'nın geleceği çok haraketli olacak!

Satoshi Kuwabara (The Quintessential Quintuplets), Tezuka Productions'ta animeyi yönetiyor. Keiichiro Ōchi (The Quintessential Quintuplets) animenin senaryolarından sorumlu. Akiko Toyoda (Yu-Gi-Oh!: The Dark Side of Dimensions) karakterleri tasarlıyor ve baş animasyon yönetmeni olarak görev yapıyor. Senaryoları Keiichirō Ōchi, Kazuhiko Inukai ve Mayumi Morita yazıyor. Miki Sakurai ve Tatsuhiko Saiki müziği besteliyor

 

Hiroyuki, mangayı Mart 2020'de Weekly Shōnen Magazine'de yayınladı.

 

Kaynak: ANN

 

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Yorumlar

https://www.animeler.net/assets/images/user-avatar-s.jpg

1 comment

lookingback
This comment contains spoilers. Click here if you want to read.

olm sonunda lan ingilizcesini okumaktan ciğerim somuştu

https://www.animeler.net/assets/images/user-avatar-s.jpg

Disqus Yorumları