Dark Gathering Mangası Tv Animesine Uyarlanıyor.
Hiroshi Ikehata, OLM'de animenin yönetmenliğini yapacak.

Shueish, Kenichi Kondō'nun Dark Gathering mangasının bir televizyon animesine uyarlanacağını duyurdu. Animenin yönetmenliğini Hiroshi Ikehata yapacak. Ayrıca anime için kurulan web sitede bir görsel ve tanıtım videosu yayınlandı. Anime 2023’te prömiyer yapacak.

Kondō, mangayı Mart 2019’da Shueisha'nın Jump SQ'sunda yayınlamaya başlamıştı. Shueisha, manganın dokuzuncu cildini 4 Mart'ta yayınladı ve 10. cildi 4 Ağustos'ta yayınlayacak.

Tanıtım Görseli

Dark Gathering anime teaser visual

Tanıtım Videosu

Dark Gathering'in Konusu

Keitarō Gentōuga hayaletlerden nefret eden bir üniversite birinci sınıf öğrencisidir. Ortaokuldayken, bir başkasını ruhen ele geçirme olayına bulaştırdı ve iki yıldan fazla bir süredir kendini eve kapatmış durumda. Çocukluk arkadaşı Eiko Houzuki’nin yardımıyla yavaş yavaş topluma karışmaya başlıyor ve Yayoi Hōzuki adında zeki bir kızla tanışıyor. Yayoi, Keitarō'nun bir ruh medyumu olarak beceriye sahip olduğunu anında anlıyor ve onu onunla birlikte perili bir yere gitmeye davet eder. İkisi daha sonra kötü ruhları yakalamak için yolculuklarına başlarlar.

Mal, Ann
20 yaşında ve artık hititoloji öğrencisi değil yine de ne yaptığı ya da ne okuduğu hakkında hiçbir fikri yok. Yalan dünya ve kedilere bayılır. I'm fine diyip fine olmayan bir infp. Soru sormak isterseniz kapısı her zaman açıktır <3

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Yorumlar

https://www.animeler.net/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Write the first comment for this!

Disqus Yorumları