Cyberpunk: Edgerunners Animesi için Fragman ve Görsel Yayınlandı!
Animenin kadrosundan yeni isimler ve Japonca seslendirme sanatçıları da paylaşıldı. Anime, Eylül ayında Netflix'te prömiyer yapacak.

Netflix, Studio Trigger'ın Cyberpunk 2077 oyununu temel alan yeni anime dizisi Cyberpunk: Edgerunners için bir görsel ve fragman yayınladı. Video, karakterlerin ön izlemesini yapıyor.

Cyberpunk: Edgerunners | Fragman:

 

CD PROJEKT RED Japan ayrıca Twitter'da Japon oyuncu kadrosunu açıkladı:

Anime, Eylül ayında Netflix'te prömiyer yapacak.

Hiroyuki Imaishi Trigger'da animeyi yönetirken, Yoh Yoshinari animenin karakter tasarımcısı ve animasyon direktörü olarak yer alıyor. Yeni duyurulan ekip üyeleri ise: Yaratıcı yönetmen olarak Hiromi Wakabayashi, senaryo yazarları olarak Masahiko Otsuka ve Yoshiki Usa, yönetmen yardımcısı olarak Hiroyuki Kaneko, ardımcı karakter tasarımcıları olarak  Yuuto Kaneko ve Yusuke Yoshigaki ve müzik bestecisi olarak Akira Yamaoka (Silent Hill oyunları) yer alıyorlar. 

Açılış tema şarkısı olarak rock grubu Franz Ferdinand'ın "This Fffire" şarkısı yer alacak.

Netflix animeyi şöyle anlatıyor:

Dizi, geleceğin teknoloji ve vücut modifikasyonu takıntılı bir şehri olan Night City'de hayatta kalmaya çalışan bir sokak çocuğu hakkında bağımsız, 10 bölümlük bir hikaye anlatıyor. Kaybedecek hiçbir şeyi olmadığı için siberpunk olarak da bilinen bir paralı asker kanun kaçağı olan Edgerunner olarak hayatta kalmaya çalışacaktır.

Animesever bir genç.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Yorumlar

https://www.animeler.net/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Write the first comment for this!

Disqus Yorumları