Chained Soldier Animesi 2023'te Seyirciyle Buluşacak!
Yazar Takahiro ve sanatçı Yohei Takemura'nın Chained Soldier mangasının anime uyarlamasına ait resmi web sitesinden Cumartesi yapılan açıklamaya göre animenin kadrosu, karakter tasarımı ve prömiyeri belli oldu.

Junji Nishimura (Ranma ½) animenin genel yönetmenlğini üstlenirken Gorō Kuji (Bungo and Alchemist -Gears of Judgement-)   Seven Arcs 'ta animeyi yönetiyor. (Magical Girl Lyrical NanohaWhite AlbumTrinity Seven)

 Yasuhiro Nakanishi (Kaguya-sama: Love is War) serisini bestesini  Ryōta Kanō ve  Akira Kindaichi (Bakugan Battle Planet) senaryoyu yazıyorlar.

Hiroyuki Yoshii (Tawawa on Monday) karakter tasarımını üstlenmekte.

 Kaoru Nishimura (Trinity Seven: Eternal Library & Alchemic Girl) renk tasarımını yönetiyor.

Yūya Hirose and Akari Kitō animenin yıldızları olarak Yuki Wakura ( yukarıda görselde solda ) Kyoka Uzen (yukarıda görselde sağda) yer alıyorlar.

Serinin dieğr alan isimler:

Anime Konusu

Savaş şeytani bir kapıdan Shuki adlı canavarların sızdığı bir dünyada gerçekleşiyor. Bu dünyada özel bir şeftali ağacı özel güçler bahşediyor ancak sadece kadınlara . Hikaye şanssız bir çocuk olan Yuki Wakura'nın şeftali ağacından güç elde etmiş ve 7. Anti-İblis Takımı Kaptanı Uzen Kyoka ile tanışmasıyla başlıyor.

Takahiro ve  Takemura mangayı Shueisha'nın Shonen Jump+ manga sitesine 2019'da yüklediler. Shueisha manganın 10.derlenmiş sayısını 2 Mayıs'ta yayınladı , 11. sayıyı ise 2 Eylül'de yayınlamayı planlıyor.

Takahiro ve Tetsuya Tashiro Akame ga KİLL mangası Aralık 2017'de bitirmişti. Manga 2010 yılında Square Enix Aylık Gangan Joker dergisinde yayınlanmıştı. Akame ga KILL! ZERO, 2013'te yayınlamış ve 10. sayısı ile son bulmuştu. 

Takahiro ve strelka Hinowa ga CRUSH mangasını Haziran 2017'de yayınladı. Yen Press 3 başlığıda İngilizce olarak yayınlamaktadır.

Kaynak: ANN

Görüş ve önerileriniz için d[email protected] adresine mail atabilirsiniz.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Yorumlar

https://www.animeler.net/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Write the first comment for this!

Disqus Yorumları