Bishoujo Senshi Sailor Moon'un İki Bölümlü Yeni Filmi 2023 Yazının Başlarında Geliyor
Ana kadro, görsel ve fragman yayınlandı.

Bishoujo Senshi Sailor Moon animesinin 30. yıldönümüne özel kutlama programı, Naoko Takeuchi'nin mangasının final arkı olan Shadow Galactica arkını uyarlayan iki bölümlük yeni bir anime filmi alacağını duyurdu. Resmi site ayrıca ana kadroyu, bir görsel ve bir fragman yayınladı. Bishoujo Senshi Sailor Moon Cosmos adlı filmlerin 2023 Yazının başlarında gösterime girmesi planlanıyor.

 

Ekip

Yönetmen:Tomoya Takahashi (Gatchaman Crowds asistan yönetmen)

Senaryo: Kazuyuki Fudeyasu (Bishoujo Senshi Sailor Moon Eternal)

Karakter Tasarımı: Kazuko Tadano (Bishoujo Senshi Sailor Moon)

Müzik: Yasuharu Takanashi (Bishoujo Senshi Sailor Moon Crystal)

Art Direktör: Yumiko Koga (Umibe no Étranger)

Stüdyo: Toei Animation, Studio Deen
Orijinal serinin 20. yıl dönümü anısına, mangaya daha sadık bir şekilde uyarlamak amacıyla, yenilenmiş versiyonu 2012'de duyuruldu. Dark Kingdom ve Black Moon arklarını kapsayan ilk iki anime sezonu, Temmuz 2014'ten itibaren Niconico'da altı ayda bir yayınlandı ve daha sonra ilk kez 2015 İlkbaharında televizyonda prömiyer yaptı. Infinity arkına dayanan üçüncü sezon, 2016 İlkbaharında yayınlandı.En son çıkan iki bölümlük devam filmi Bishoujo Senshi Sailor Moon Eternal, geçen yıl 8 Ocak ve 11 Şubat'ta sinemalarda gösterime girdi.

 

Yayınlanan Fragman

18 yaşında hititoloji öğrencisi ne yaptığı ya da ne okuduğu hakkında hiçbir fikri yok. Yalan dünya, kaguya sama love is war ve kedilere bayılır. I'm fine diyip fine olmayan bir infp. Soru sormak isterseniz kapısı her zaman açıktır <3

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Yorumlar

https://www.animeler.net/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Write the first comment for this!

Disqus Yorumları