Bartender Mangası Yeniden Animeleştiriliyor!
Hikayesi Joh Araki, çizimleri Nagamoto Kenji'ye ait olan seri, bir proje ile iş birliği amaçlı tekrar animeleştirilecek.

2006'da 11 bölümlük Tv serisi yapılmış olan Bartender mangası 2004'te Super Jump'ta yayınlanmaya başlanmış ve Grand Jump'ta 21 ciltte son bulmuştu.

Seri bu yıl faaliyete geçen bar ve alkollü içecekleri tanıtma ve sevdirme projesi olan "BAR Katsu" için tekrar animeleştiriliyor.

 

Serinin konusu şu şekilde:

Şef Kamishima, bir restoranın barının yenilenmesi için işe alınır ancak Kamishima barlardan nefret etmektedir. Kendisine yapılan bir öneri üzerine Ginza bölgesindeki Eden Hall’a gider. Burada barmen Ryu Sasakura’ya düşüncelerinden, planlarından bahseder ama Ryu, bunlarla pek ilgilenmez. Kamishima, Ryu’ya geçmişinden bahseder ve barlardan neden nefret ettiğini anlatır. Bunun üzerine Ryu, ona sarhoşlara verilen su karıştırılmış viskiyi (Mizuwari) buz katarak verir. Kendisine Mizuwari verildiği için sinirlense de içkiden bir yudum alınca nutku tutulur. Bu kadar basit bir içkinin nasıl bu kadar iyi olduğunu anlamaya çalışır. Anime farklı insanların, Ryu' nun kokteylleri ile hayatlarında karşılaştığı bazı soruların cevaplarını bulmasını anlatmaktadır.

Faydalı ve eğlenceli içerik üretmeye çalışan birisi...

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Yorumlar

https://www.animeler.net/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Write the first comment for this!

Disqus Yorumları