5-Toubun no Hanayome Animesinin Devam Filmi Önümüzdeki Yaz Vizyona Giriyor
Film, hikayeyi animenin ikinci sezonunun kaldığı yerden devam ettiriyor.

 5-Toubun no Hanayome animesinin resmi Twitter hesabı devam filminin 2022 yazının başlarında vizyona gireceğini duyurdu. Twitter hesabı ayrıca film için yeni bir video ve görsel paylaştı.

 

Animenin ikinci sezonu 7 Ocak'ta TBS'de yayınlanmaya başladı. Sezonun son bölümü ise 25 Mart'ta yayınlandı. Crunchyroll ikinci sezonu yayınladı ve Funimation da İngilizce dublajlı halini yayınladı. Yeni sezonun başlangıçta Ekim 2020'de başlaması planlanıyordu, ancak COVID-19 nedeniyle Ocak 2021'e ertelendi. Animedeki tüm karakterlerin seslendirme sanatçıları ikinci sezonda da rollerini devam ettirdi.

 Animenin ilk sezonu Ocak 2019'da prömiyer yaptı ve 12 bölüm yayınlandı. Crunchyroll, diziyi Japonya ile eş zamanlı yayınladı ve Funimation da dizi için İngilizce dublaj yapmayı teklif etti.

 Kodansha Comics, Negi Haruba'nın orijinal mangasını hem dijital hem de basılı olarak yayınlıyor ve hikayeyi şöyle özetliyor:

 Bir gün, fakir lise ikinci sınıf öğrencisi Futaro Uesugi özel öğretmenlik yapacağı iyi fiyatlı bir iş teklifi alır. Ancak, öğretmenlik yapacağı kişiler sınıf arkadaşlarıdır ve beşizlerdir!!! Kızların hepsi göz kamaştırıcı bir güzelliğe sahip olsa da aynı zamanda ders çalışmaktan nefret eden ve özel dersten kaçmanın eşiğinde olan baş belaları. Futaro'nun ilk görevi ise bu beş kız kardeşin güvenini kazanmak! Her günün ayrı bir parti olduğu bu hikayede Nakano beşizlerinin normalden beş kat daha sevimli olan tuhaf romantik komedisine perde açılıyor!!

 Manga, Ağustos 2017'de Kodansha'nın "Weekly Shōnen Magazine"inde yayınlanmaya başladı ve Haruba, Şubat 2020'de seriyi sonlandırdı.

 

Kaynak: ANN

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Yorumlar

https://www.animeler.net/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Write the first comment for this!

Facebook Yorumları

Disqus Yorumları