Eğer bir numaralı Mahjong mangasını arıyorsanız, buldunuz! Hem de Live-Action'uyla!

Live-Action Saki 2

Ritz Kobayashi'nin Saki mangasının live action projesinin resmi web sitesi cuma günü 60 saniyelik ve 30 saniyelik bir akışı başladı. Yapımcılar, filmin 3 Şubatta Japonya'da galası olacağını açıkladı. İki video, ana yayın müsabakasında yer alıyor ve ayrıca "No More Cry" ve "Kimi ni Waltz" şarkılarında gösteri şefleri tarafından gerçekleştiriliyor.

Minami Hamabe,  Saki Miyanaga rolünde

Nana Asakawa, Nodoka Haramura rolünde

Aika Hirota, Yūki Kataoka rolünde

Mai Kikuchi, Koromo Amae rolünde

Rena Takeda as Kana Ikeda  rolünde

Seika Furuhata,  Hisa Takei rolünde

Anna Yamada, Mako Someya rolünde

Mariya Nagao, Tōka Ryūmonbuchi rolünde

Kyōka Shibata, Hajime Kunihiro rolünde

Ena Koshino, Jun Inoue rolünde

Rie Kaneko, Tomoki Sawamura rolünde

Mami Kamura,  Mihoko Fukuji rolünde

Aya Yoshizaki, Miharu Yoshitome rolünde

Mizuki Hoshina, Sumiyo Fukabori rolünde

Yuzu Higuchi, Seika Bundō rolünde

Natsumi Okamoto, Yumi Kajiki rolünde

Ano, Momoko Tōyoko rolünde

Aguri Ōnishi, Satomi Kanbara rolünde

Marina Nagasawa, Kaori Senō rolünde

Mari Yamachi, Mutsuki Tsuyama rolündeProjenin yapımcısı daha önce live-action için 15 saniyelik bir reklam yayınladı ve projenin resmi Twitter hesabında geçen ay dört afiş resmi yayınlandı. Live-Action projesi, live-action serisi ve bir filmden oluşacak. Dizi dört bölümden oluşacak ve aynı zamanda "özel" bir bölüm de olacak. Seriler, 4 Aralık'ta MBS ve 6 Aralık'ta TBS'de gösterildi. Özel bölüm, 8 Ocak'ta MBS ve 10 Ocak'ta TBS'de yayınlanacak. Yūichi Onuma yönetmenlik yaparken Hiroyuki Ishikawa 2.yönetmen görevini üstleniyor. Hayashi Mori senaryoyu hazırlıyor.  TSUYOSHI (BONEZ) ise müzikleri besteliyor.

Yen Press, orjinal Saki'nin mangasını Kuzey Amerika'da yayınlıyor ve altıncı cildi 25 Ekim'de yayınladı. Yen Press, diziyi şöyle anlatıyor:

Saki asla Mahjong'un hayranı olmamıştı. Bir ömür boyu tatil günlerinde ailesi ile oynamak zorunda kaldığı (ve sonuç olarak parasını kaybettiği için...) bu oyun ağzında kötü bir tat bıraktı. Sınıf arkadaşlarıyla bir oyun oynamak için zor da olsa ikna olduğunda,arkadaşlarıyla oynamanın ailesiyle oynadığından daha şaşırtıcı, hatta eğlenceli olabileceğini keşfeder! Acaba bu olay Saki'nin oyun oynamaktan duyduğu rahatsızlığı temizlemek için yeterli midir? Sınıf arkadaşlarını kulübüne katılmaya ikna edebilecek mi? Ya da bunu yapabilecek gücü var mı?

Eğer bir numaralı Mahjong mangasını arıyorsanız, buldunuz! Kabayashi, 2006'da Square Enix'in Young Gangan dergisinde mangayı yayınlamaya başladı ve Square Enix, 24 Aralık'ta derlenen 16. dergiyi yayınlayacak. Manga, o zamandan beri beş manga serisine ilham kaynağı oldu. Manga Ekim ayının başında topallayarak başladı ve 2 Aralıkta geri döndü. Orjinal manga 2009'da 25 bölümlük bir televizyon dizisine uyarlandı ve 2014'te Saki-The Nationals adlı yeni bir televizyon anime projesi başlatıldı. Dört panelli animasyon mangası Saki Biyori de geçen yıl bir anime DVD'sine esin kaynağı oldu.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları