Tokyo Otaku Mode tarafından seçilmiş birkaç ilkhabar animesinin tanıtımlarına bir göz atın!

Boruto

Boruto

Epik dizi Naruto sona yaklaştı ancak hikaye henüz bitmedi! Yeni devam serisi olan Boruto zaten kendi anime uyarlamasını devam ettiriyor. Başrolde 7. Hokage Naruto Uzumaki ve Hyuuga Hinata'nın oğlu Boruto yer alıyor. Animede hikayesini babasından ayrı tutmaya çalışan Boruto'nun yeni nesil Konohagakure'de arkadaşlıklar kurarken karşılaştığı maceralar konu ediliyor. 

Blood Blockade Battlefront & Beyond

Blood Blockade Battlefront & Beyond

Blood Blockade Battlefront'un 2. sezonu olan Blood Blockade Battlefront & Beyond yine Bones tarafından anime edilecek. Hellsalem'in Lot'unda (eskiden New York şehri) bir portal açılır ve insanoğlu bu portal yüzünden çeşitli canavarlarlar birlikte yaşanmaya zorlanır. Libra'nın inanılmaz güçlere sahip olan bir gurup insanı hassas dengeyi korumaya çalışacaktır. 

Boku no Hero Academia 2

Boku no Hero Academia 2

Sınıflar ve savaşlar Boku no Hero Academia'nın 2. sezoununda daha da sert olacak. Bu seri, 'Quirks' olan insanlarla dolu bir okul üzerinde yoğunlaşıyor ve bu insanların süper güçlerini kontrol altına alışlarını ve kahramanlaşmalarını konu ediyor. 

Eromanga Sensei

Eromanga Sensei

Eromanga Sensei, belki de en iyi dizisi Oreimo ile tanınan Fushimi Tsukasa tarafından light novel olarak piyasaya sürüldü. Oreimo'nun aksine bu serinin karakterlerinde tatlılık, sevimlilik mevcut. 

Lise öğrencisi ve light novel yazarı olan Izumi Masamune'nin etrafında dönen hikayede Izumi'nin yazdıklarını çizen esrarengiz biri vardır; Eromanga-sensei. Bu karakterin kim olduğu tam bir muamma ve bunu izleyerek öğrenmek keyifli olacak gibi görünüyor. 

Kenka Banchou Otome

Kenka Banchou Otome

Kenka Banchou Otome'da romantik komediler birazcık acımasız olacak! 10 dakikalık bölümleri olan bu seri, yetim kalmış bir kız olan Hinako'yu merkezine alacak. Bir gün Hinako, ikiz kardeşi olduğunu iddia eden bir çocuk olan Hikaru'ya gider ve Hikaru ondan, kendisinin yerine şiddet içeren gençlerle dolu bir okula gitmesini ister.

The Royal Tutor

The Royal Tutor

Royal Tutor, Heine'in ardından GFantasy'de yayınlanan manganın anime uyarlamasıdır ve Grannzreich Krallığının 4 prensini eğitmek için işe alınan inanılmaz bir öğretmeni konu alır. Tüm prensler, öğretmenle geçinmeye gönülsüz olsalar da anime ilerledikçe kalpleri durduracak ve komik pek çok sahnenin yaşanmasına neden olacaklardır. 

Zero Kara Hajimeru Mahou no Shou

Zero Kara Hajimeru Mahou no Shou

Aksiyon, gizem, büyü ve Zero'nun dayanılmaz sevimliliği, temel olarak Zero Kara Hacimeru Mahou no Shou'dan beklenenler de bunlar. İşte bütün bunlar Nisan ayında çıkacak bu anime için ilk PV'de yer alıyor.

Bu seri, Kakeru Kobashiri'nin light novel'inden uyarlanmıştır ve tamamen bir insan olmaya çalışan yarı insan yarı canavar bir adamı konu ediyor. Haydutlar tarafından çalınan "Book of Zero"yu bulmasına yardım ederse, ona bir insana dönüşeceğini vaat eden Zero adlı bir cadıyla tanışır.

Shingeki no Kyojin Season 2

Shingeki no Kyojin Season 2

Son olarak, en çok beklenen anime Shingeki no Kyojin'in 2. sezonu olsa gerek. 1 Nisan'da yayınlanacak anime görsellik, inanılmaz bir aksiyon, umutsuzluk ve büyük çatışmalar vaad ediyor.

2017 İlkhabar animeleri arasında daha yüzlerce anime var ama Tokyo Otaku Mode bu animelere yer vermiş. Açıkçası benim de heyecanla beklediğim seri Shingeki no Kyojin! 

Peki senin sabırsızlıkla beklediğin anime ya da devam serisi bu listede var mı? kaynak: tokyo otaku mode

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları